Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Brodnica

Menu

PitStop kolejny raz w Brodnicy!

Większości kierowców lato kojarzy się z obowiązkowym przeglądem klimatyzacji. Nasza firma przekonuje jednak, że nie tylko komfort schłodzonego wnętrza samochodu ma w tym okresie znaczenie. Pod koniec lipca, a dokładnie 29 lipca wraz z marką ProfiAuto oraz specjalistami ze współpracujących z nami ProfiAuto Serwisów po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję, w której udział wzięło 103 kierowców. Podczas spotkania z kierowcami podkreślaliśmy, że letni wyjazd to poważne wyzwanie organizacyjne, a odpowiednie przygotowanie samochodu, jeszcze przed wyprawą, powinno znajdować się na szczycie listy priorytetów. Ogumienie, stan akumulatora oraz płynu hamulcowego, wydajność klimatyzacji – czasami to właśnie te elementy mogą zadecydować o powodzeniu wakacyjnej wyprawy. I czasami to właśnie tego rodzaju awarie sprawiają, że urlop oceniamy jako nieudany.

W akcji PitStop w Brodnicy, udział wzięło 103 kierowców. Poza cennymi wskazówkami i informacją o stanie technicznym swojego pojazdu, każdy z uczestników otrzymał od AutoComplex letni płyn do spryskiwaczy oraz zestaw upominków. Nie możemy się doczekać spotkania kolejnego spotkania z mieszkańcami Brodnicy. Z końcem roku podamy do wiadomości termin kolejnego PitStopu, który odbędzie się Wiosną 2018.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia, a także naszym Partnerom z ProfiAuto Serwisów, którzy pełnili rolę prowadzących akcję od strony technicznej diagnozując każdy z samochodów.
Mieszkańcy Brodnicy nie mogli trafić lepiej :)


Zespół AutoComplex