Pit-Stopowy rekord w Brodnicy

W miniony weekend specjaliści  ProfiAuto wraz z firmą Autocomplex z Brodnicy sprawdzili stan techniczny aż 123 samochodów.

Pit-Stop, który odbył się na parkingu przed marketem Inter Marche zaskoczył nas pozytywnie pod wieloma względami. Kolejka do namiotu ProfiAuto utworzyła się już przed 9.00 i do 17.00 nie zniknęła ani na moment. A ekipie ProfiAuto i Autocomplex dopisała nie tylko frekwencja, zainteresowanie uczestników i lokalnych mediów, ale i pogoda.

Mieszkańcy Brodnicy bardzo świadomie i otwarcie podeszli do akcji Pit-Stop z ProfiAuto. Nie tylko interesowali się stanem technicznym swoich samochodów, ale i zadawali wiele pytań dotyczących ich użytkowania. Specjaliści doradzali, proponowali konkretne rozwiązania, a firma Autocomplex od razu reagowała na potrzeby kierowców oferując wszystkim uczestnikom Pit-Stopu rabat na niezbędne części i akcesoria.

Serdecznie dziękujemy firmie Autocomplex za profesjonalne podejście i zaangażowanie w organizowane wydarzenie, a mieszkańcom Brodnicy – za tak liczny udział w naszej akcji.